Torebka a temperament

Torebka a temperament
Dzisiejsze trendy nie ograniczają nas co do wyboru torebki. Jednak to po jaką torebkę sięgasz na półkę może określać twój temperament czy nastrój danego dnia. Szukając ciekawostek na temat torebek natknęłam się na artykuł w którym pokuszono się o analizę osobowości właścicielek torebek. I tak np. kobiety które wybierają duże torebki mają silnie rozwiniętą ostrożność. Torebki w żywych, jaskrawych kolorach noszą zwykle kobiety z fantazją, tymczasem skórkę zdecydowanie wolą kobiety silne i pewne siebie.
Przeciętna kobieta posiada w swojej szafie 6 torebek. Torebka stanowi niezbędny element garderoby każdej (lub prawie każdej kobiety). Jest nieodłącznym dodatkiem większości stylizacji.  Ten niewielki dodatek potrafi odmienić całą stylizację, o ile został on odpowiednio dobrany do stylu i kolorystyki całego ubioru. Inne modele wybierać będziemy z myślą o spotkaniach biznesowych i pracy w biurze, a inne z myślą o uroczystościach rodzinnych czy towarzyskich.
Warto pamiętać że ekstrawagancka torebka podkreśli naszą osobowość. Niezależnie od tego czy ubieramy się klasycznie i elegancko, czy wolimy styl codzienny potraktujmy torebkę jak biżuterię.
 

 

Przekaż informacje o tym wpisie zainteresowanym znajomym!
wszystkie wpisy
Nasze produkty
Śledź nas
Facebook
Instagram
Kontakt z nami
ul. Polna 104
43-300 Bielsko Biała
Wykonanie strony WWW: DevilArt