Czy wiesz że... 7 ciekawostek o torebkach

Czy wiesz że... 7 ciekawostek o torebkach
Torebka to dodatek, który jest dziś nieodłącznym elementem wizerunku każdej kobiety. Oto 7 ciekawostek o torebkach, które warto znać.
 
1. Przeciętna kobieta posiada w swojej szafie 6 torebek.
2. Średnia waga codziennej zawartości większości kobiecych torebek to około 1,5 kilograma
3. Pierwotnie torebki były skrywane przez kobiety pod ubraniem lub w specjalnie przeznaczonych do tego kieszonkach. Noszenie torebek w sposób pozwalający na ich oglądanie dla osób postronnych było uważane za nieprzyzwoitość.
4. Jedna z pogłosek mówi że luksusowy francuski Dom Mody Louis Vuitton palił niesprzedane torby z poprzedniej kolekcji. W taki sposób marka dba o to, aby nie obniżała się cena na ich produkcję.
5. 22% kobiet stwierdziło, że w przypadku konieczności wyboru jednego reprezentacyjnego przedmiotu, którym chciałyby zabłysnąć w towarzystwie byłaby to torebka. Tylko 9% wybrałoby buty.
6. W 2010 roku Hermes zaprezentował torebkę, którą okrzyknięto największą torebką świata. Wysokość torebki to 4 metry,a prace nad jej wykonaniem trwały 5 miesięcy.
7. Większość torebek marki Louis Vuitton jest produkowanych z wytrzymałego oraz elegancko wyglądającego płótna wysokiej jakości, w przeciwieństwie do innych znanych marek, lubujących się w produktach ze skóry naturalnej.
 

 

Przekaż informacje o tym wpisie zainteresowanym znajomym!
wszystkie wpisy
Nasze produkty
Śledź nas
Facebook
Instagram
Kontakt z nami
ul. Polna 104
43-300 Bielsko Biała
Wykonanie strony WWW: DevilArt